Dřevěné pelety na topení v pytlích

Pelety představují vysoce výhřevné a ekologické palivo, které je cenově výhodné a snadno skladovatelné. Lisované smrkové pelety Stora Enso A1 jsou vhodné do kotlů – automatických i kombinovaných, do kamen – s výměníkem i zásobníkem. Přesvědčte se o výhodách ekologických dřevěných pelet pro vytápění rodinných domů, chat i chalup.

Nejvyšší jakost EN plus A1
Nejvyšší jakost EN plus A1
Vysoká výhřevnost s minimem popela
Vysoká výhřevnost s minimem popela
Praktické balení v 15 kg pytlích
Praktické balení v 15 kg pytlích
Smrkové pelety vynikají vysokou výhřevností s minimem popela

Předností dřevěných pelet je vysoká výhřevnost s minimálním množstvím zbytkového popela. Výhřevnost dvou kilogramů pelet od výrobce Stora Enso - Ždírec nad Doubravou odpovídá přibližně výhřevnosti jednoho litru topného oleje. Proti topnému oleji mají pelety navíc neutrální bilanci CO2. To znamená, že se z nich spalováním uvolní právě takové množství CO2, které do něj stromy vstřebaly během svého růstu.

Pelety Stora Enso jsou vhodné pro:

  • kotle – automatické i kombinované
  • kamna – s výměníkem i se zásobníkem

Naše smrkové pelety obsahují přibližně 92 % sušiny a zbytkovým popelem nepřesahují 0,4 % z objemu pelet. Spálením jednoho pytle 15 kg pelet vznikne pouze 6 gramů popela. Ten navíc nemusíte vyhazovat, neboť můžete využít popel jako hnojivo na zahrádce. Zajímá vás více informací o spalování, výhřevnosti či skladování? Zeptejte se nás, vše vám rádi vysvětlíme.

Ekologické palivo nejvyšší kvality z obnovitelných zdrojů

Lisované dřevěné pelety Stora Enso splňují nejvyšší certifikované parametry kvality EN plus A1. To znamená, že neobsahují žádné chemické příměsi ani pojiva. Naše smrkové pelety jsou světlé, protože je vyrábíme pouze z biomasy v podobě hoblin, pilin, štěpky a dalšího zbytkového smrkového odpadu, který pochází z našich vlastních dřevozpracujících závodů. Pouze v Evropě působíme ve 20 výrobních sektorech zahrnující produkci stavebního a konstrukčního řeziva, přes nábytkářský průmysl až po výrobu papíru. Jako výrobce lisovaných pelet proto dokonale uzavíráme výrobní koloběh celé naší dřevozpracující skupiny. Objednejte si prodej dřevěných pelet za výhodné ceny.

  • Nejvyšší kvalita EN plus A1
  • Pelety z čisté biomasy
  • Uzavíráme koloběh naší dřevozpracující skupiny

Výhodné ceny dřevěných pelet v pytlích

Objednejte si výhodné balení dřevěných pelet v pytlích. Pelety na topení disponují průměrem 6 mm a jsou baleny do pytlů po 15 kg. Praktické balení do pytle 15 kg umožňuje snadné skladování pelet a doplňování do kotle. Obal zároveň poskytuje ochranu vůči vlhkosti.

Pytlované pelety je možné dovézt až k vám domů nebo zvolit osobní odběr na prodejně DEK. Minimální odběr smrkových pelet je jedna paleta 1050 kg / 70 balení. Součástí ceny není placená doprava. V nabídce máme také sypané pelety pro městské kotelny, firmy či školy a nemocnice. Zajímá vás aktuální cena dřevěných pelet v pytlích? Klikněte na tlačítko objednat.

Využijte výhodný prodej dřevěných pelet a objednejte si ekologické palivo ještě dnes!